JP LoftHouse - шаблон joomla Новости

Гаражні секційні ворота

Секційні гаражні ворота Doorhan

Гаражні секційні ворота DoorHan — це сучасна високотехнологічна рухома конструкція, призначена для установки в отвори невеликих і середніх розмірів (шириною від 1800 до 5500 мм, висотою від 1800 до 3000 мм).

Конструкція воріт володіє унікальними в порівнянні з аналогами властивостями. Завдяки сендвіч-панелям, а також системі ущільнювачів, гаражні секційні ворота DoorHan герметичні і наділені тепло і звукоізоляційними властивостями. Вони розраховані на великий термін служби (мінімум 10 років) і оснащені системами безпеки експлуатації, а також відрізняються високим рівнем комфорту керування.

Гаражні секційні ворота DoorHan- це чудова якість використовуваних матеріалів, а також гарантія високого рівня комфортабельності і функціональної надійності.

Перейшовши в Галерею пропозицій від магазин-салону "Версаль"; Ви зможете переглянути всі пропозиції гаражних воріт DoorHan.Ворота гаражні Алютех

Ворота №1 в Україні
Гаражні ворота Алютех є визнаним лідером ринку гаражних воріт України з бездоганною репутацією та якістю товару.
Воротам Алютех довіряють в 45 країнах світу
Компанія Алютех експортує секційні ворота в країни СНД та Балтії, Німеччину, Францію, Австрію, Нідерланди Чехію та інші країни Західної та Східної Європи.

Одна із найтепліших панелей в Європі
Панель секційних гаражних воріт Алютех має товщину 45 мм і розроблена спеціально для кліматичних умов Східної Європи. Ворота Алютех можуть встановлюватися в усіх регіонах України, Білорусі, Росії, включаючи регіони Крайної Півночі.
Сертифіковано в ЄС
Секційні ворота Алютех повністю відповідають європейським стандартам безпеки та маркуються знаком СЕ, що гарантує абсолютну безпеку для споживачів та навколишнього середовища.

Колір на будь-який смак
11 стандартних колорів дозволять Вам підібрати колір воріт під фасад будинку, дах чи колір водостічної системи.
Панель під будь який стиль
Алютех пропонує Вам ворота як класичного типу, укомплектовані панеллю "фільонка", так і більш сучасних дизайнерських рішень - гладка панель, мікрохвиля та інші.

Додаткові опції
Крім стандарної комплектації Ви маєте можливість удосконалити гаражні ворота завдяки багатьом додатковим опціям.
Автоматика для гаражних воріт
Відчиняйте Ваші гаражні ворота натискаючи на кнопки пульта управління. Якщо у Вас встановлена автоматика і на в’їздних воротах - варто запрограмувати один пульт на відкривання всіх видів воріт.
Вбудовані дверцята
Якщо у Вас немає входу в гараж з будинку - вбудовані дверцята позбавлять Вас необхідності постійно відкривати гаражні ворота для того, щоб потрапити в гараж.
Фотоелементи
Фотоелементи запобіжать поломці воріт, якщо при закриванні вони впруться в забуту кробку чи іншу річ, або дозволять уникнути травм для непосидючих дітей.

Перейдіть в Галерею, щоб переглянути всі пропозиції гаражних воріт Алютех від магазин-салону "Версаль".